Wybierz język / Sprache auswählen:
(+48) 577 764 223
biuro@solidopflege.pl
ul. Przechodnia 8/1
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Formy zatrudnienia

Firma deleguje pracowników do Niemiec w oparciu o następujące rodzaje umów:
  • - umowę zlecenie
  • - umowę na działalność gospodarczą w Polsce
  • - umowę na działalność gospodarczą w Niemczech (tzw. Gewerbe)
W ramach umowy opiekunki podlegają pełnemu ubezpieczeniu zdrowotnemu oraz odprowadzane są składki ZUS. Firma występuje do ZUS o poświadczenie formularza A1 oraz do NFZ o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie dla opiekunek ustalane jest indywidualnie, a na jego wysokość wpływ mają:
  • - stopień znajomości języka
  • - doświadczenie w opiece
  • - stan podopiecznego
  • - zakres obowiązków

Premie

Aby docenić pracę naszych opiekunek przygotowaliśmy bogaty system premii, w skład którego wchodzą:
  • - premia świąteczna
  • - premia za szybki wyjazd
  • - premia za długi pobyt
  • - premia za polecenie opiekunki
  • - premia za polecenie niemieckiej rodziny

Formularz kontaktowy

Kliknij tutaj, aby przejść do formularza

Pytania i odpowiedzi

  • - Czy pracując w Solido Pflege jestem ubezpieczona?
    Tak, osoby podejmujące z nami współpracę są ubezpieczone.
  • - Czy są odprowadzane składki ZUS?
    Tak, składki odprowadzane są zgodnie z obowiązującym prawem.
  • - Jakie wynagrodzenie oferuje firma Solido Pflege?
    Stawki w naszej firmie uzależnione są od znajomści języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece. Wahają się one między 1000€ a 1500 €.
  • - Na jak długo mogę wyjechać do pracy z Solido Pflege?
    Oferujemy wyjazdy na minimum 4 tygodnie, mamy jednak w swojej ofercie wyjazdy na 6, 8 i 12 tygodni.
  • - Czy opiekunki mogą liczyć na pomoc koordynatora?
    jesteśmy po to, by pomagać i doradzać naszym opiekunkom. W przypadku jakichkolwiek problemów koordynator dostępny jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
  • - Kto pokrywa koszt zakwaterowania i wyżywienia?
    Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione na miejscu pracy. Opiekunki nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.
  • - Ile muszę zainwestować na początek?
    Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów ani osób rozpoczynających pracę oraz przestrzegamy przed firmami i osobami, które takich opłat wymagają.
  • - Czy oferujecie także pracę dla mężczyzn?
    Oczywiście, oferujemy pracę zarówno kobietom jak i mężczyznom.
  • - Kiedy wypłacane jest wynagrodzenie?
    Przelew z wynagrodzeniem wysyłany jest do 14 dnia po zakończeniu miesiąca.
  • - Czy macie w ofercie premie?
    Oczywiście! Doceniamy swoich pracowników i posiadamy w swojej ofercie dodatkowe premie dochodzące nawet do kilkuset EUR.